Najlepsza jakość na pomorzu!

Dojeżdżamy na terenie pomorza!
721 815 708

Najlepsza jakość usług na pomorzu. Sprawdź!
Dojeżdżamy na terenie pomorza! 721 815 708

Klient który widział UFO.. meteory i…

Ten artykuł znajduje się w kategorii:

Jestem na facebooku:

skomentuj:

udostępnij:

Przychodzi klient i zaczyna opowiadać

W sierpniu przyszedł z pozoru zwykły klient, chciał kupić komplet przeciwdeszczowy. Nie wskazywał żadnych oznak spożycia ani zażycia czegokolwiek, ot zwykły człowiek po 60, Mamy połowę sierpnia więc pytamy: po co Panu ten komplet skoro nie pada? Tak wywiązała się około dwugodzinna rozmowa na tematy wszelakie.

Wyjaśnieniem zakupu kompletu przeciwdeszczowego była informacja, że Pan mieszka w takim rejonie, choćby nie padało w całej Polsce, u niego w małej wiejskiej miejscowości i tak pada raz na jakiś czas, nawet podczas pogodnego nieba.

Tematy schodziły coraz dalej i dalej… aż Pan klient oznajmił że w latach 90, widział UFO wielkości 4 boisk piłkarskich.

Nie jest tak że nie wierzę w takie opowieści, ani też na myśl mi nie przyjdzie żeby sobie z nich żartować. Wierzę że mógł coś takiego zobaczyć, nie dlatego że jestem zwolennikiem UFO ale ludzie potrafią zobaczyć różne rzeczy, w różnych sytuacjach.

Nie trzeba daleko szukać przykładów, wystarczy spojrzeć na dzieci. Wyobraźnia w połączeniu doświadczaniem nowych bodźców, poznawaniem świata daje mieszankę niezwykłych opowieści o smokach, latających lwach, piaskowych stworach. Dzieci naprawdę w to wierzą. Wierzą że właśnie to widziały, wierzą że mają niezwykłe moce, a czasem wierzą bezrefleksyjnie swojej wyobraźni.

Na tej, lub podobnej zasadzie jestem w stanie przyjąć, że ludzie widzą różne rzeczy. Pan od UFO mógł zobaczyć coś, co przez 30 lat utkwiło mu w pamięci. Nieważne jak niezwykłe to brzmiało, słuchało się bardzo ciekawie. Jak na przykład o tym że na statku UFO który widział, gdy wylądował znajdowało się miasto z budynkami, gdy Pan klient próbował się zbliżyć odczuwał ból w kościach, tak że nie mógł zrobić dalej kroku. Nie pamiętam wielu szczegółów, o których mówił, ale całość była skonstruowana tak że, nie dało się podejść…

Inna opowieść tego samego Pana była o tym, że widział miejsce gdzie spadł meteoryt i zrobił krater. Nieco straszniejsze były kolejne opowieści… W lesie niedaleko niego, podobno znaleziono granat który przypominał rybę, a w ogonie znajdowała się zawleczka. Gdzie indziej z kolei Niemcy rozrzucali dziecięce zabawki, a kto chciał po jakąś sięgnąć, mógł trafić na minę i odfrunąć na zawsze. Dużo było o wojnie, o ucieczkach rodziców przez złapaniem w czasie II Wojny Światowej.

Opowieści klientów to rozległy temat, niektóre są naprawdę niezwykłe, szczególnie gdy przychodzi ktoś w sędziwym wieku, bardzo doświadczony przez życie i chce się podzielić.

Nowy klient nowa opowieść.

Okazuje się że najwięcej opowieści dotyczy właśnie terenów wiejskich połączonych z leśnymi.

Z nową nowiną przyszedł klient który oznajmił, że w stawie kilkadziesiąt kilometrów dalej może leżeć czołg. Związana z tym jest historia, gdzie podobno trafiony i niesprawny do dalszej jazdy czołg zastawił wąską drogę, po czym został zepchnięty do stawu aby go ukryć. Towarzyszyła temu opowieść o dziejach walki oraz ucieczki Niemców z polskich terenów.

Krąży również mnóstwo opowieści o lokalnych odkrywcach leśnych skarbów, jeden z takich skarbów podobno był miną, która napędziła niezłego stracha poszukiwaczowi.

Mam na imię Maciej.
Opisuję tutaj bieżące wydarzenia, te związane z pracą i nie tylko.
Można tu znaleźć ciekawe miejsca w których bywamy, oraz najciekawsze artykuły w polskim internecie dotyczące spraw ppoż.

Jeśli spodobała Ci się strona, będę wdzięczny jeśli polubisz na facebooku:

Najnowsze posty

Jeśli Ci się spodobało podziel się :)

Facebook
Twitter

Powiązane tematy

Chcesz zlecić przegląd gaśnic?
Najpierw przeczytaj koniecznie:

pole nie jest wymagane
pole nie jest wymagane
0 Komentarze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze