• Home
    • Ppoż. dla firm
    • Czy muszę ciągle wymieniać gaśnice? 

     Otóż… nie! W niektórych przypadkach wręcz nie powinno się tego robić!

     Najważniejsze artykuły z którymi koniecznie powinna zapoznać się każda firma wybierając kontrahenta odnośnie przeglądów gaśnic i hydrantów.

     Czy trzeba robić przegląd gaśnic, co grozi za brak takich przeglądów? Ile gaśnic na m2, na 100m2?

     To wszystko i wiele więcej na stronie

     PPOŻ DLA FIRM:

     dla firm

      

    • Oferta

     przeglądy ppoż gaśnic hydrantów

      

     Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

      

     legalizacja gaśnic   

      

      

     Oferujemy przeglądy, legalizacje gaśnic, hydrantów wewnętrznych, zewnętrznych, oraz instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, zapraszamy do kontaktu.

     OFERTA:

     Oferta legalizacji gaśnic

      

 • Spis treści
 • O mnie
 • Kontakt
hydrant gaśnica gasnicowy

Pierwszy raz tutaj? Zapraszam! 🙂

Cześć!

Fajnie że jesteś, miło mi Cię gościć drogi czytelniku, naprawdę się cieszę!

Dlaczego? Bo mogę podzielić się z codziennością, która otacza nie tylko mnie, ale wszystkich wokół nas dbając jednocześnie o nasze bezpieczeństwo. Chcesz wiedzieć jak to jest być gaśnicowym, przeglądając gaśnice w różnych obiektach, co może się wydarzyć, a co zaskoczyć w tej pracy?  Jeśli tak, to zapraszam to czytania dalej 🙂

Dzielę się więc przemyśleniami, spostrzeżeniami, ciekawostkami codziennej pracy, pokazuję od środka jak wygląda praca konserwatora ppoż, z czym trzeba się zmagać, czego unikać.
 
Dzięki pracy bywam w różnego rodzaju obiektach: od szkół, urzędów, po zakłady pracy, sieciówki odzieżowe, rtv, magazyny po wiatraki i wieżowce. Tutaj opisuję codzienne zmagania w pracy jako gaśnicowy, zapraszam.
Zajmuję się również obsługą sprzedaży internetowej i stacjonarnej odzieży roboczej, historie klientów to temat rzeka, który ma swoją całą serię na blogu zatytułowaną „Tego Pana nie obsługujemy, czyli klient awanturujący się” w kategorii życie i ludzie.

Chcesz mnie poznać?

Zaciekawiło Cię jak to wszystko się zaczęło, co robię na co dzień, oraz jak wyglądały początki?
Zapraszam tutaj: O mnie.

Szybka instrukcja obsługi

Poniżej możesz wybrać najbardziej interesujące wpisy.
Pod każdym wpisem jest nawigacja gdzie można wybrać następny albo wcześniejszy wpis.
Żeby powrócić do listy najnowszych wpisów wystarczy przejść do strony głównej, gdzie można również wybrać interesującą kategorię, ciekawostki ppoż, życie i ludzie, oraz ppoż. na poważnie.

Przydatna wiedza nie tylko w firmie.

Jeśli interesują Cię techniczne zagadnienia zapraszam do kliknięcia obrazka po prawej, znajdują się tam informacje z którymi koniecznie powinna zapoznać się każda firma wybierając kontrahenta do przeglądów gaśnic, hydrantów, oraz na co zwracać uwagę oddając własną gaśnicę np. samochodową do legalizacji.

Znajdują się tam również ciekawe informacje przydatne nie tylko dla firm, np. co robić w czasie pożaru? Czyli jak uratować siebie i ludzi.

dla firm

Albo po prostu się wyluzuj i zajrzyj poniżej.

Jeśli nie możesz się doczekać i nie wiesz od czego zacząć czytanie, to poniżej uporządkowałem  wpisy z ostatnich wydarzeń według 3 kategorii:

Zapraszam również do kontaktu przez e-mail lub komentując pod postami, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.