Pomorski Serwis Pożarowy

Najlepsza jakość na pomorzu!
To nie tylko hasło, sprawdź nas,
721 815 708

Pomorski Serwis Pożarowy – najlepsza jakość na pomorzu! To nie tylko hasło, sprawdź nas!
tel. 721 815 708

Szukaj
Close this search box.

Usługi ppoż.

(najlepsze w naszej galaktyce!)

Przegląd gaśnic na „już”?
Pomiar wydajności hydrantu na wczoraj?
Zbliża się kontrola?
A może szukasz najlepszej cenowo oferty?
Z nami o nic z tych rzeczy nie musisz się martwić!

Pomagamy w uzyskaniu pozytywnej opinii Straży Pożarnej, oraz podczas kontroli.
 

Wykonujemy badania wydajności hydrantów ekspresowo.
Może nie wychodzi wydajność ciśnienia hydrantu?

Pomagamy i podpowiadamy co można bez dodatkowych kosztów zrobić aby uzyskać wymaganą wydajność!

Nie zostawiamy klienta z problemem typu: „niestety nie wyszła wydajność hydrantu- dziękuję, do widzenia”, lub „możemy jeszcze raz wykonać pomiar – za kolejną opłatą”. Takie rozwiązanie to jak strzelanie do tarczy z opaską na oczach. Stojąc w łódce. Podczas sztormu. Na środku oceanu.
Może się uda – ale raczej nie.
Rozwiązujemy problemy skutecznie, także tam gdzie inne firmy nie mogły.

Jak w dużym skrócie wykonujemy usługi ppoż?

Zacznijmy od pojęcia i definicji usług ppoż. czyli przeciwpożarowych – jest to zbiór działań podejmowanych w celu zapobiegania powstaniu pożaru, oraz zwalczaniu jego skutków… nie no nie jesteśmy na lekcji… halo, halo? Chyba zdążyliśmy uśpić co niektórych…

Ok, koniec nudnych definicji i regułek; usługi ppoż. które świadczymy są najlepszej jakości, jakiej nie spotkasz na Polskim rynku, za granicą, ani nawet na końcu drogi mlecznej, ale są dostępne już w tej części galaktyki, czyli tutaj na pomorzu!  🙂

Nie mamy supermocy, ale podziwiamy jak rzucając spojrzenie na gaśnice, niektórzy potrafią stwierdzić czy gaśnica jest sprawna czy nie, niemal jak mitologiczne greckie postacie, ale zamiast tego jesteśmy w stanie zrobić to inaczej.

Dbamy o to żeby gaśnica nie tylko zadziałała.

Serio robimy podczas przeglądu te wszystkie rzeczy, które mają na celu zapewnienie że gaśnica zadziała na 100%.
Nie tylko to, ale też robimy to zmniejszając koszty eksploatacji gaśnic (nawet o 50%! – ale jak! zapytasz – o tym dalej), a jakby tego było mało oferujemy gaśnice o największej skuteczności gaszenia na rynku!

Chcesz skorzystać z oferty? Wyślij maila: kontakt@gasnicowy.pl


Działamy na terenie pomorza niemal 30
 lat, świadcząc usługi w konkurencyjnych cenach staramy się oferować je w jak najlepszej jakości.

Jakość i niezawodność jest naszym głównym atutem, tak ważnym aby utrzymać systemy pożarowe w gotowości.

Mała rodzinna firma? Fryzjer, piekarnia, biuro? Hotele, szkoły, hale produkcyjne, po największe firmy w Polsce? Tak, je także obsługujemy. I to długoterminowo, ponieważ współpraca z nami to nie tylko czysta przyjemność ale i gwarancja bezpieczeństwa.

Usługi ppoż. Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto i pomorze

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ppoż. w Gdyni, Gdańsku jak i całym pomorzu, wędrujemy również w dalsze zakątki naszego kraju, jeśli wymaga tego zlecenie.  Świadczymy kompleksowe usługi ppoż. w całej Polsce, pomagamy według najlepszej wiedzy, a przy tym jak najskuteczniej i jak najmilej 🙂

Nieustannie się szkolimy, a wiedzę przekazujemy całkiem za darmo chociażby za pomocą tej strony, gdyż zależy nam na jak największej świadomości klientów, nie tylko dbając o bezpieczeństwo, ale także pokazujemy jak powinny, a jak nie powinny wyglądać przeglądy ppoż., gdyż nie raz spotykaliśmy się z gaśnicami które na przykład w ogóle nie miały certyfikatów dopuszczenia do użytkowania.

Poniżej można znaleźć zakres naszych usług, których z roku na rok przybywa, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Na koniec ciekawostka: mało kto wie że jedna gaśnica 6kg potrafi zgasić nawet 3x większy pożar niż inna 6kg. A niby ta sama pojemność. To jak z autem, inny silnik robi kolosalną różnicę.


przeglądy ppoż gaśnic hydrantów

Doświadczenie

Możemy zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, zawsze powierzone obowiązki wykonując z największą starannością, dbając o zadowolenie klienta. Nawiązując współpracę można liczyć na fachową pomoc. 

Gwarantujemy najwyższą jakość usług i najlepsze finansowo rozwiązania, dzięki którym nie tylko zaoszczędzi się przy dłuższej współpracy, a w firmie będzie najbardziej niezawodny i najnowszy sprzęt i to taniej! Ale też doświadczy się jakości usług, której się wreszcie oczekiwało 🙂 Zatem zapraszam do współpracy!

Oferujemy kompleksowe usługi ppoż. na terenie Trójmiasta i okolic; Gdyni, Sopotu, Gdańska, Władysławowa, Wejherowa, Rumi, Redy, Lęborka, Łeby, Słupska, Tczewa i nie tylko.

email: kontakt@gasnicowy.pl 

telefon: 721 815 708