Pomorski Serwis Pożarowy

Najlepsza jakość na pomorzu!
To nie tylko hasło, sprawdź nas,
721 815 708

Pomorski Serwis Pożarowy – najlepsza jakość na pomorzu! To nie tylko hasło, sprawdź nas!
tel. 721 815 708

Szukaj
Close this search box.
Przegląd, legalizacja gaśnic
Logo gasnicowy

Gasnicowy.pl​

email: maciej@gasnicowy.pl
telefon: 721 815 708

Legalizacja gaśnic

W naszej firmie wierzymy w bezpieczeństwo, wiemy jak ważna jest ochrona życia i zdrowia.
Jeśli cenią sobie Państwo jakość i niezawodność – tak ważne połączenie aby utrzymać sprzęt pożarowy w gotowości, a to wszytko w przystępnej cenie to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty, najlepszej cenowo i jakościowo jaką aktualnie można dostać na pomorzu 🙂

– Czy to jakaś magia?

Nie, nie czarujemy, nie jesteśmy magikami rangi Copperfielda, co najwyżej możemy oczarować jakością naszych usług.

Legalizacje gaśnic w naszej firmie to przede wszystkim jakość, najlepsza możliwa obecnie na rynku!

I nie tylko jakość, dajemy coś więcej…

Dbamy nie tylko o to żeby gaśnica była sprawna i gotowa do użycia w razie potrzeby, ale też ugasiła maksymalnie i skutecznie jak największy obszarPonieważ mając z dwie tak samo wyglądające gaśnice 6kg, mogą one się różnić skutecznością gaszenia nawet trzykrotnie !!

Pomagamy dopasować ilość i wielkość gaśnic do danego obiektu.

Oprócz tego, że gaśnice stanowią środek pierwszego kontaktu z ogniem, to istnieje również wymóg prawny nakazujący ich kontroli co najmniej raz w roku, a jeśli obowiązek ten jest zaniechany to na nic się zdaje opłacanie ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania.

Więcej o terminach przeglądów gaśnic oraz konsekwencjach za brak okresowych przeglądów można przeczytać tutaj.

Legalizacja gaśnic Gdańsk

Legalizacja gaśnic Gdańsk

Oferujemy legalizacje gaśnic w Gdańsku jak również w Gdyni i Sopocie.

Przegląd, legalizacja gaśnic jest ważna nie tylko z prawnego punktu widzenia, ale też ze względów bezpieczeństwa. Ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania, gdy dojdzie do incydentu pożarowego. Do tego dochodzą kwestie odpowiedzialności za zaniechanie obowiązkowych przeglądów. To na zarządcy obiektu spoczywa odpowiedzialność za sprawność sprzętu ppoż.

Warto więc mieć to na uwadze. Potrafimy wypracować zadowalające obie strony rozwiązania. 

Gdańsk to ogromny obszar nie tylko przemysłowy, ale też biurowy i handlowy. We wszystkich obiektach, które są przeznaczone do przebywania ludzi musi być też zabezpieczenie przeciwpożarowe w postaci gaśnic.

Gaśnice stanowią pierwszą linię oporu w zetknięciu z rozprzestrzeniającym się ogniem. Wykonując legalizacje gaśnic w Gdańsku dbamy o to, żeby zawsze w razie potrzeby gaśnice działały i były sprawne.

Klienci dla których wykonujemy legalizacje gaśnic w Gdańsku doceniają jakość naszych usług, która polega na stawianiu dobra klienta i bezpieczeństwa na pierwszym miejscu. Oferujemy najlepsze obecnie na polskim rynku gaśnice, gwarantujące niezawodność oraz skuteczność.

Gwarancja zadziałania gaśnicy, najlepsze ceny i bezkonkurencyjna jakość!

Najlepszej jakości przegląd, legalizacja gaśnic w Gdańsku

Potrafimy znaleźć idealny balans między ceną a jakością. Proponowane przez nas rozwiązania znajdują uznanie naszych kontrahentów. Zmniejszamy koszty przeglądów gaśnic, jednocześnie dostarczając najlepsze i najskuteczniejsze gaśnice na rynku. Jesteśmy doskonałym wyborem jeśli chodzi o legalizacje gaśnic Gdańsk.

Jakość naszych legalizacji potwierdza zaufanie naszych klientów, którzy współpracują z nami od kilku lat, a niektórzy nawet od kilkudziesięciu.

Proponując legalizacje gaśnic w Gdańsku możemy zaoferować najwyższą jakość, bezpieczeństwo i skuteczność gaśniczą. Jak ważne jest wykonywanie okresowych przeglądów gaśnic można przeczytać tutaj.
Z kolei skuteczność gaśnicza to parametr, dzięki któremu nasze gaśnice potrafią ugasić nawet 3x większy obszar pożaru, gaśnicą o takiej samej pojemności – 6kg, niż gaśnice innych firm.

Dlatego jeśli bezpieczeństwo i najwyższa jakość są priorytetem, to zapraszamy do skorzystania z usług legalizacji gaśnic w Gdańsku, Gdyni, Sopocie jak i na całym pomorzu.

Przeglądy gaśnic Gdańsk, Trójmiasto

Przystępując do przeglądów gaśnic legalizacje gaśnic wykonujemy z największą starannością, to znaczy nie przyklejamy kontrolki na każdej gaśnicy, jedynie pochylając się nad nią, a rzeczywiście sprawdzamy jej stan.
Przeprowadzamy oględziny zbiornika, stan węża, czy jest uszkodzony, sprawdzamy szczelność połączeń, reakcję – test manometru, w jakim stanie znajduje się proszek.

W zależności od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie zaoferować przeglądy gaśnic, redukując koszty corocznych przeglądów nawet do 30% porównując do obecnych kosztów.

Naszym priorytetem jest jednak jakość i jak najlepsze zabezpieczenie obiektu.
Rozwiązania które proponujemy, mogą poprawić skuteczność gaszenia nawet trzykrotnie bez zwiększania kosztów!

Stosując różne sztuczki i zaklęcia podczas przeglądów staramy się maksymalnie przedłużyć ważność proszku gaśniczego do maksymalnego okresu.

Jeśli do tej pory nasza oferta nie zaiskrzyła tak, że padło zasilanie to uwaga: jako nieliczni w Polsce oferujemy gaśnice, które jako jedyne w kraju posiadają certyfikat i badania na proszek gaśniczy, który może być użytkowany przez 20 lat, a nie 5 jak do tej pory. Są to gaśnice które nie tylko mają najwyższą skuteczność gaszenia wśród gaśnic na rynku, ale też mają najniższe koszty eksploatacji.

Legalizacja gaśnic Gdynia

Legalizacja gaśnic Gdynia

Oferujemy legalizacje gaśnic w Gdyni i terenie całego pomorza. Gdynia posiada wiele obiektów przemysłowych, wiele z nich znajduje się na słynnej ulicy Hutniczej. Obsługujemy również hotele oraz biura.

Obowiązek wykonywania corocznych przeglądów ppoż. jest bardzo ważny, nie tylko ze względu prawnego, ale i własnego bezpieczeństwa. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług o czym przekonało się już wielu naszych zadowolonych klientów. Nasze usługi są doceniane dlatego że kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta i bezpieczeństwem. Oferujemy najlepsze obecnie na polskim rynku gaśnice, gwarantujące niezawodność oraz skuteczność.

Szukasz legalizacji gaśnic w Gdyni?

Nie szukaj dalej, nie można było lepiej trafić!

Klienci poszukując legalizacji gaśnic w Gdyni biorą pod uwagę wiele aspektów. Dla jednych liczy się cena, dla innych jakość obsługi i bezpieczeństwo w firmie. My potrafimy dostarczyć jedno i drugie. O czym można przeczytać w artykułach w dziale Pożarowe ABC w firmie. Jesteśmy doskonałym wyborem jeśli chodzi o legalizacje gaśnic Gdynia.

Dostarczamy również sprzęt ppoż. jak gaśnice, hydranty, armaturę pożarową, wszystko czego potrzeba do utrzymania sprawności sprzętu ppoż., jego eksploatacji lub zakupu.

Dzięki doświadczeniu możemy dzielić się wiedzą z codziennej pracy, czego owocem są liczne artykuły na stronie zupełnie za darmo.

Naszą największą zaletą jest to, że oferujemy rozwiązania, dzięki którym można obniżyć koszty przeglądów ppoż. w firmie, dostarczając przeglądów najlepszej jakości, ale przede wszystkim co jest dla nas najważniejsze: zwiększając bezpieczeństwo.

Dlatego jeśli bezpieczeństwo i najwyższa jakość jest priorytetem to zapraszamy do skorzystania z usług legalizacji gaśnic w Gdyni, jak i na całym pomorzu.

Jak wygląda legalizacja gaśnicy?

Legalizacje gaśnic, przegląd, konserwacje zaczynamy od sprawdzenia:

  • Prawidłowości miejsca umieszczenia gaśnicy.
  • Odpowiedniego oznakowania gaśnicy.
  • Rodzaju gaśnicy oraz środka gaśniczego.
  • Dostępności, widoczności gaśnicy, oraz sposobu dostania się do niej.
  • Sprawdzenia stanu zbiornika gaśnicy, etykiet, instrukcji, zabezpieczeń.
  • Kontroli manometru czyli wskaźnika ciśnienia jeśli gaśnica taki posiada.
  • Stanu środka gaśniczego.
  • Oględzin węża/dyszy.

Wszystkie czynności przeprowadzamy pod jednym pojęciem: przegląd i konserwacja gaśnic i taki właśnie termin widnieje w aktualnym Rozporządzeniu Ministra mówiącym o corocznych przeglądach.

Konserwacja gaśnic obejmuje przywrócenie gaśnicy do takiego stanu, że osoba która chce sięgnąć po gaśnicę podczas pożaru weźmie ją do ręki, zamiast ominąć szerokim łukiem. Takie przypadki spotykamy jeśli gaśnica cała klei się od tłuszczu, stoi w kotłowni cała czarna lub rzucona jest w kąt na magazynie, a owady zdążyły sobie zrobić już gniazda.

Nawiązując współpracę, dbamy aby przeglądy gaśnic zostały wykonane w odpowiednim okresie, powiadamiając wcześniej o zbliżającym się czasie w jakim trzeba je wykonać, ustalając dogodny termin wizyty.
Zakończenie tych czynności owocuje najczęściej zadowoleniem 🙂 ale nie tylko, oczywiście również protokołem. Informujemy oraz podpowiadamy co można jeszcze poprawić, usprawnić, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Legalizacja czy przegląd gaśnic?

Przegląd gaśnicy, legalizacja gaśnic, sprawdzenie gaśnicy, konserwacja – tych pojęć najczęściej używamy wykonując na przykład przegląd gaśnic w Gdańsku.

Pojęcie z którym najczęściej się spotykamy to “legalizacja gaśnic”. Klienci stosują go zamiennie w kontekście przeglądu gaśnic, lub badania okresowego zbiornika gaśnicy.
Również więc stosujemy nazewnictwo “legalizacja gaśnic” ze względu na to, że bardzo szeroko przyjął się ten zwrot i jest najczęściej stosowanym jeśli chodzi o przegląd gaśnic.

Lecz jeśli poszukać pojęcia “legalizacji gaśnicy” to ma go w żadnym Rozporządzeniu, które mówi o przeglądach gaśnic. Nie znajdziemy także “legalizacji gaśnicy” jeśli chodzi o badania okresowe zbiorników UDT.

W Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów widnieje za to taki termin: “przeglądy techniczne i czynności konserwacyjne”.

Tak naprawdę pojęcie legalizacja zwykle oznacza czynność stwierdzenia, że dany przedmiot spełnia określone wymagania np. urządzenie pomiarowe – sprawdza się czy dokładnie mierzy. Takie urządzenie raz na jakiś czas oddaje się do laboratorium żeby sprawdzić dokładność pomiarów, skalibrować w razie odchyłki – zalegalizować.

Odnosząc się do gaśnicy w kontekście legalizacji, terminem tym potocznie nazywało się równie często badanie okresowe samego zbiornika gaśnicy, który podlegał pod UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Legalizacje gaśnic Lębork, Gdańsk, Gdynia, Rumia, Reda, Sopot, Władysławowo, Łeba, wykonujemy legalizacje w Trójmieście jak i na całym pomorzu. Jako że naprawdę lepszej oferty w Trójmieście po prostu nie ma, zapraszamy do kontaktu!

Pożar wielkości 1m2, który gasi przeciętna 6kg gaśnica:

przegląd gaśnic ogień

Pożar wielkości 3m2, który gaszą oferowane przez nas 6kg gaśnice:

legalizacja gaśnic pożar

Legalizacja gaśnic cena

Cena legalizacji gaśnic ustalana jest indywidualnie na podstawie ilości gaśnic, lokalizacji obiektu.

Zapraszamy do zapytania na maila: maciej@gasnicowy.pl, formularza w zakładce kontakt lub kontaktu telefonicznego: 721 815 708.

Na pewno coś wymyślimy, wspólnymi siłami zawsze udaje nam się wypracować kompromis, a można zaproponować też swoją cenę legalizacji gaśnic i wykonamy usługę, zapytaj, nic nie tracisz, nie gryziemy.

Dojeżdżamy do obiektów posiadających nawet 1 gaśnicę, również doradzamy na miejscu gdzie powinna stać, gdzie nie, czy wystarczy taka ilość, czy jest za dużo, za mało, po prostu pomagamy jak możemy 🙂